Wydarzenia

Gdynia E(x)plory Week 2018

VII Kongres E(x)plory „Mentoring. Czy każdy uczeń potrzebuje mistrza?”

 

„Mentoring. Czy każdy uczeń potrzebuje mistrza?”

24-25 października 2018, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

 

Kongres E(x)plory to miejsce, które łączy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes. Już po raz szósty zaprosimy do Polski najwybitniejszych przedstawicieli nauki i biznesu. Innowatorów i startupowców, którzy dzisiaj zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Chcemy aby stali się oni źródłem inspiracji, ale również wiary i siły w swoje możliwości, pomysły i projekty. 

Do udziału w wydarzeniu tradycyjnie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem technologicznym, naukowym i  osobistym. Osoby stale poszukujące nowych rozwiązań oraz wsparcia w ich wdrażaniu. Osoby które posiadają osobiste doświadczenia i są chętne aby się nimi podzielić. Również, a nawet przede wszystkim, przedstawicieli biznesu, którzy są zainteresowani inwestycją w innowacyjne pomysły oraz młodymi talentami które potrzebują i szukają wsparcia.

Podczas VII Kongresu E(x)plory przyjrzymy się bliżej zagadnieniu mentoringu oraz aktualnie bardzo popularnym i prężnie działającym programom mentoringowym. Czym jest mentoring i komu jest potrzebny? Kiedy powinniśmy pomyśleć o wsparciu mentorskim? Posłuchamy doświadczonych mentorów oraz ich uczniów. Oraz zobaczymy prezentacje projektów, które przez ostatni rok otrzymywały mentoringowe wsparcie.

Zapisy na wydarzenie są obowiązkowe i odbywają się droga internetową.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce!