Newsletter

 

W ramach Explory organizujemy różne działania i wydarzenia, które wspierają młode talenty oraz zmiany w edukacji. Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami! Zapisz się do newslettera Explory!

Informacja (Regulamin) o przetwarzaniu danych osobowych osób zapisanych do newslettera:

1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Zaawansowanych Technologii, ul. Nowy Świat 60/9, 00-357 Warszawa, tel: 604526507, e-mail: biuro@fzt.org.pl.

2. Kontakt do administratora danych osobowych: biuro@fzt.org.pl.

3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki powiadomień o nowych wydarzeniach organizowanych przez Fundację Zaawansowanych Technologii.

4. Odbiorcami danych osobowych są podmioty świadczące usługi hostingu, serwisu IT czy wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

5. Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu – świadczenia usługi powiadomień o nowych wydarzeniach.