Regionalny Festiwal Explory w Olsztynie

W Explory naukowa wiosna trwa w najlepsze!

Już teraz zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w bezpłatnych popularnonaukowych wykładach i warsztatach organizowanych przez Program Explory, które odbędą się 14 czerwca 2023 w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Władysława Trylińskiego 2, w godzinach 9:00- 13:30 (konkretny zakres godzinowy i merytoryczny wybiera nauczyciel, poprzez formularz zgłoszeniowy).

Wydarzenie przeznaczone jest dla uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz szkół średnich z woj. warmińsko-mazurskiego. Młodzież będzie miała okazję przekonać się, że nauka to nie tylko inspiracja do nowych rozwiązań, ale może być także atrakcyjną drogą kariery.  

Zapisy przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY trwają do 8 czerwca 2023.

REGULAMIN

Ponadto zapraszamy uczniów Państwa szkoły do współorganizowania z nami święta nauki w Łodzi. Poszukujemy wolontariuszy, którzy wesprą zespół Explory przy technicznym przygotowaniu wydarzenia. Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich, którzy ukończyli 16 rok życia, czują pociąg do nauki i chcą wziąć udział w dużym, regionalnym przedsięwzięciu. 

Oferujemy umowę o wolontariacie, na podstawie której wolontariusze zostaną objęci ubezpieczeniem oraz otrzymają zaświadczenie o pracy wolontaryjnej, możliwość uczestniczenia w wykładach i warsztatach festiwalowych (po wcześniejszym ustaleniu z koordynatorem). 

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz do 8 czerwca 2023.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z koordynatorką wydarzenia, Joanną Brzoskowską-Czerepiuk (tel.: +48 506 196 909 ; e-mail: j.brzoskowska-czerepiuk@fzt.org.pl )