Ruszył Program Grantowo-Mentoringowy 2024, czyli wparcie edukacyjne i finansowe projektów młodzieży w wieku 13-20 lat, która chce rozwijać pasje badawcze i naukowe.

1) Program Metoringowy to dawka wiedzy w postaci webinarów o zrównoważonym rozwoju i prowadzeniu projektów naukowych. Po obejrzeniu na młode talenty czeka QUIZ, którego ukończenie pozwala na uzyskanie certyfikatu.
2) Pozytywne zakończenie części metoringowej otwiera drzwi do Programu Grantowego, czyli szansy na uzyskanie dofinansowania, na m.in zakup materiałów, szkolenia twórców projektu czy potrzebne licencje.
3) Uczestnictwo to także niepowtarzalna okazja do tego, by poznać alumnów Explory i zdobyć od nich niezbędne wskazówki dotyczące rozwoju projektów.

Program ma na celu poszerzanie wiedzy uczestników z zakresu pozyskiwania i rozliczania środków na projekty związane z realizacją celów zrównoważonego rozwoju.

Projekty zgłoszone do dofinansowania biorą udział w comiesięcznych eliminacjach aż do momentu otrzymania grantu, zakończenia programu lub rezygnacji uczestnika. Uczestnicy mają możliwość aplikowania o grant w wysokości 500 zł lub 1 000 zł, aby zrealizować swoje badania, projekty naukowe lub wynalazki.

Szczegóły i regulamin Programu Grantowego oraz części mentoringowej można znaleźć TUTAJ

 

Partnerem Programu Grantowo-Mentoringowego 2024 jest Fundacja Empiria i Wiedza. 

 

 

 

Udostępnij ten artykuł: