Znamy zwycięzcę plebiscytu #biletnafinał

 

Zakończyło się pięć regionalnych etapów Konkursu Naukowego E(x)plory. Młodzi naukowcy z całej Polski walczyli o miejsca w Krajowym Finale Konkursu, który odbędzie się podczas Gdynia E(x)plory Week. Spośród 163 projektów prezentowanych w Podzamczu, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy i Olsztynie wybrano 34 projekty finałowe. W internetowym plebiscycie #biletnafinał, wybrano projekt, który dołączy do grona finalistów.  Plebiscyt wspiera Mecenas Programu E(x)plory Grupa LOTOS S.A.

W plebiscycie oddano łącznie 4932 głosy. Najwięcej (1853 głosy) zdobył projekt "Wpływ sedentaryjnego trybu życia i brak aktywności fizycznej, a dolegliwości bólowe w obrębie pośladka. Patogeneza, diagnostyka różnicowa zespołu mięśnia gruszkowatego i proces terapeutyczny" Anny Prus z V L.O. w Warszawie. 

Gratulujemy!

„Cieszymy się, że możemy być mecenasem projektów, które stymulują rozwój i wprowadzają innowacyjne, często przełomowe rozwiązania. Od wielu lat współpracujemy ze światem nauki i przynosi to świetne efekty. To zaszczyt uczestniczyć w rozwoju zdolnych Polaków. Wiemy też, że prawdziwe diamenty trzeba oszlifować. Wspieramy tych, dla których nauka nie jest tylko nudnym obowiązkiem, ale jest pasją i inspiracją. Dlatego chcemy być częścią Festiwalu E(x)plory” – mówi Paweł Jan Majewski Prezes Zarządu Grupa LOTOS.

Plebiscyt #biletnafinał to koło ratunkowe dla projektów, które nie zakwalifikowały się do finału podczas regionalnych etapów Konkursu. Wszystkie projekty, na które można było głosować znajdują się na stronie www.biletnafinal.explory.pl

 

Udostępnij ten artykuł: