Otwarcie sezonu 2024 | spotkanie dla nauczycieli

Nauczyciele! Spotkajmy się!
Serdecznie zapraszamy wszystkich pracujących z młodzieżą nad projektami badawczymi i technicznymi oraz tych, którzy mają pod opieką uczniów o takich zainteresowaniach na spotkanie sieciujące:
DOBRE PROJEKTY.
DOBRE PRAKTYKI.
DOBRE REZULTATY.
______________________________
Wspólnie podzielmy się dobrymi, innowacyjnymi praktykami, spostrzeżeniami, rezultatami, a także porozmawiamy o pokonywaniu wyzwań oraz odczuwaniu satysfakcji w wykonywanej pracy rozwoju utalentowanej młodzieży.
W efekcie spotkania warsztatowego powstanie zestaw dobrych praktyk nauczyciela zaangażowanego we wspieranie uczniów w podejmowaniu projektów badawczych.
 
To bezpłatne spotkanie odbędzie się już 31 stycznia 2024r. w godzinach 17.00-18.45 na platformie Teams. Będzie miało charakter interaktywny, zapewniający aktywny udział wszystkim zainteresowanym uczestnikom.Nauczyciele uczestniczący w spotkaniu otrzymają „Zaświadczenia uczestnictwa w warsztacie o tematyce dobrych praktyk we wspieraniu uczniów w rozwijaniu projektów badawczych”.
Spotkanie poprowadzi Lidia Mirowska.
Zgłoszenia do udziału można wysyłać do dnia 31 stycznia włącznie, do godziny 15-tej w formularzu: https://bit.ly/47NY2ZB