REGIONALNY FESTIWAL EXPLORY W ŁODZI

Gorąco zapraszamy uczniów i nauczycieli Państwa szkoły do udziału w  bezpłatnych popularnonaukowych wykładach i warsztatach organizowanych przez Program Explory, które odbędą się 31 maja 2023 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, Jana Matejki 22/26 w Łodzi, w godzinach 9:00- 13:30 (konkretny zakres godzinowy i merytoryczny wybiera nauczyciel, poprzez formularz zgłoszeniowy)  

 Zajęcia odbywają się w ramach corocznego Regionalnego Festiwalu Explory, którego Partnerem i Gospodarzem jest miasto Łódź i Program „Młodzi w Łodzi”. 

Wydarzenie przeznaczone jest dla uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz szkół średnich z woj. łódzkiego. Młodzież będzie miała okazję przekonać się, że nauka to nie tylko inspiracja do nowych rozwiązań, ale może być także atrakcyjną drogą kariery.   

Zapisy przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY trwają do 19 maja 2023. 

Ponadto zapraszamy uczniów Państwa szkoły do współorganizowania z nami święta nauki w Łodzi. Poszukujemy wolontariuszy, którzy wesprą zespół Explory przy technicznym przygotowaniu wydarzenia. Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich, którzy ukończyli 16 rok życia, czują pociąg do nauki i chcą wziąć udział w dużym, regionalnym przedsięwzięciu.  

Oferujemy umowę o wolontariacie, na podstawie której wolontariusze zostaną objęci ubezpieczeniem oraz otrzymają zaświadczenie o pracy wolontaryjnej, możliwość uczestniczenia w wykładach i warsztatach festiwalowych (po wcześniejszym ustaleniu z koordynatorem).  
Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz do 21 maja 2023. 

 
W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z koordynatorką wydarzenia, Pauliną Wiejak (tel.: +48 696 898 969 ; e-mail: p.wiejak@fzt.org.pl  )