VI Kongres E(x)plory „Jak akcelerować innowacje? Doświadczenia polskie i nie tylko”

 

„Jak akcelerować innowacje? Doświadczenia polskie i nie tylko”

18-19 października 2017 r. 

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

 

Kongres E(x)plory to miejsce, które łączy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes. Już po raz szósty zaprosimy do Polski najwybitniejszych przedstawicieli nauki i biznesu. Innowatorów i startupowców, którzy dzisiaj zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Chcemy aby stali się oni źródłem inspiracji, ale również wiary i siły w swoje możliwości, pomysły i projekty. 

Gościem specjalnym VI Kongresu E(x)plory będzie Mateusz Mach.

Mateusz to finalista rankingu Forbes 30 Under 30. Założyciel i CEO pierwszego na świecie komunikatora dla osób głuchych - Five App. Inwestor oraz COO projektu zdecentralizowanej platformy muzycznej OPUS opartej na kryptowalucie Ethereum oraz Blockchain.  

VI edycja Kongresu E(x)plory będzie edycją specjalną, ponieważ towarzyszyła jej będzie inauguracja pilotażu programu „Dobry pomysł”.

„Dobry Pomysł” to projekt Ministerstwa Rozwoju, oferujący wsparcie dla indywidualnych twórców i innowatorów. To program dla wszystkich którzy mają pomysł i uważają, że jest innowacyjny i wart wdrożenia. Mamy nadzieję, że uda nam się wyłonić naprawdę świetne pomysły i pomóc ich twórcom w realizacji.

Zapraszamy do rejestracji już dzisiaj! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://kongres.explory.pl/rejestracja/

Do zobaczenia już 18 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. 

VI KONGRES E(X)PLORY - RAMOWY PROGRAM: