Masz w sobie zmysł organizatorski? Lubisz pracować w zespole i wspólnie osiągać cele? Rozmawianie z ludźmi i wskazywanie im drogi nie stanowi dla Ciebie problemu? Fascynuje Cię nauka i chcesz poznać inspisujących naukowców?

Jeśli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź brzmiała „TAK!”, to właśnie Ciebie szukamy!

 

Poszukujemy osób, które skończyły 16 lat, czują pociąg do nauki i chcą tworzyć jedno z najpiękniejszych naukowych wydarzeń w Polsce – Gdynia Explory Week.

Gdynia Explory Week jest świętem nauki, ucztą dla wszystkich jej pasjonatów i miejscem spotkania młodych naukowców z przedstawicielami nauki, technologii i biznesu. W tym roku Explory będzie gościć w Gdyni już po raz jedenasty, a w ramach naszego wydarzenia odbędą się Krajowy Finał Konkursu Explory oraz Festiwal Nauki i Technologii Explory. Zmagania finałowe będą pełne emocji, a pokazy, wykłady i warsztaty festiwalowe na pewno pobudzą wyobraźnię i ciekawość!

Gdynia Explory Week będzie się odbywać 19 – 21 października 2022 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia Wolontariusze rozpoczną swoją pracę już 18 października, szkoląc się i pomagając organizatorom w aranżowaniu przestrzeni festiwalowej.

Praca wolontariuszy będzie polegała przede wszystkim na:

  • obsłudze recepcji Gdynia Explory Week,
  • opiece nad Finalistami Konkursu Explory i ich Opiekunami, a także zaproszonymi przez nas gośćmi,
  • obsłudze sal podczas wydarzeń,
  • aranżowaniu przestrzeni na potrzeby wydarzeń (Krajowego Finału Konkursu Explory, Konferencji Talentowej Explory, Festiwalu Nauki i Technologii Explory).

Co oferujemy?

  • umowę o wolontariacie, na podstawie której wolontariusze zostaną objęci ubezpieczeniem oraz otrzymają zaświadczenie o pracy wolontaryjnej,
  • wyżywienie,
  • możliwość uczestniczenia w wykładach i warsztatach festiwalowych (po wcześniejszym ustaleniu z koordynatorem)

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć Gdynia Explory Week wypełnij ankietę https://bit.ly/wolontariatExplory

Na zgłoszenia czekamy do 10 października!

Udostępnij ten artykuł: