Wsparcie techniczne

Rodzaj umowy: zlecenie

Poszukujemy 2 osób, które będą wspirały nas podczas wydarzeń online.

Terminy:

19.03.2021

09.04.2021

29.04.2021

09.06.2021

Zadania:

- sprawdzanie obecności osób na wydarzeniu

- kontakt telefoniczny z uczestnikami wydarzenia

- rozwiązywanie problemów technicznych uczestników wydarzenia

- nadzór nad określonymi punktami wydarzenia

- witanie i żegnanie prowadzących warsztaty

Oczekiwania:

- znajomość języka angielskiego B1/B2

- biegłe poruszanie się w Internecie

- odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej w godzinach 8:30-16:30
  • Wynagrodzenie: 250 zł netto/1 dzień
  • Szkolenie

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: p.karpinska@fzt.org.pl

CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W tytule wiadomości proszę wpisać: Wsparcie Techniczne.