Stanowisko 1: Koordynator/ka obszaru talentów dla biznesu Explory

Kandydaci idealni nie istnieją, szukamy osoby możliwie podobnej do poniższej charakterystyki:

  • Masz doświadczenie w biznesie. Kompetencje NGO zdobędziesz u nas. A może chcesz złapać oddech od korporacji?
  • Prawda, że nie boisz się interdyscyplinarności. Będziesz pracować jednocześnie ze światem biznesu, nauki, samorządu i działalności społecznej
  • Obracasz się w branżach technologicznych. Bo z takimi osobami będziesz rozmawiać często
  • Talenty. Tego słowa będziesz używać codziennie. Nie musisz pochodzić z HR
  • Czasem trzeba posprzedawać. Zadzwonić do większej ilości osób, aby umówić „to” spotkanie. Produkt wypracujesz sobie dobry, ale dobry produkt nie wystarcza
  • Niezależnie ile masz lat poznasz dużo młodsze, bardzo utalentowane osoby. Zapewniamy częste uczucie „Ja w wieku tej osoby to…”
  • Samodzielność i umiejętności organizacyjne dotyczą nie tylko kandydatów idealnych. Zakładamy, że tylko takie osoby do nas napiszą
  • Będziesz miał/a wpływ. Czy naprawdę masz wpływ na rzeczywistość w swojej obecnej pracy?

Co będziesz robić:

  • Współtworzyć nową działalność Explorów i ją koordynować
  • Tworzyć możliwości rozwoju młodych talentów we współpracy z biznesem i nauką
  • Organizować działania i wydarzenia łączące młode talenty ze światem nauki i biznesu
  • Pokazywać młode talenty światu
  • Angażować firmy i instytucje do realizacji wspólnych projektów

Warunki:

  • Praca 1-2 dni w biurze w Warszawie, pozostałe dni zdalnie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub BTB.

Prosimy o przesyłanie CV na adres j.gogolinska@fzt.org.pl do 5.03.2021

Stanowisko 2: Wsparcie techniczne

Rodzaj umowy: zlecenie

Poszukujemy osób, które będą wspirały nas podczas wydarzeń online.

Terminy:

18-19.03.2021

08-09.04.2021

15-16.04.2021

28-29.04.2021

08-09.06.2021

Zadania:

- sprawdzanie obecności osób na wydarzeniu

- kontakt telefoniczny z uczestnikami wydarzenia

- rozwiązywanie problemów technicznych uczestników wydarzenia

- nadzór nad określonymi punktami wydarzenia

- witanie i żegnanie prowadzących warsztaty

Oczekiwania:

- znajomość języka angielskiego B1/B2

- biegłe poruszanie się w Internecie

- odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- szkolenie z obsługi Platformy wydarzenia

- atrakcyjną stawkę godzinową

- miłą i przyjazną atmosferę

- możliwość pracy zdalnej

CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”, prosimy kierować na adres: p.karpinska@fzt.org.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać: Wsparcie Techniczne

Termin nadsyłania zgłoszeń: 22.02.2021 r.