Jesteś młodym innowatorem, wynalazcą, badaczem? Masz 13-20 lat i chcesz pokazać światu nad czym pracujesz? Już dziś zgłoś swój projekt naukowy do VIII edycji Konkursu Naukowego E(x)plory. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2019 roku.

Konkurs Naukowy E(x)plory to doskonała okazja do skonfrontowania pomysłów ze światem nauki i biznesu, a także wspaniała szansa na poznanie innych młodych pasjonatów nauki i nowych technologii. Konkurs składa się z 3 etapów: W I etapie – należy zgłosić swój pomysł na projekt naukowy poprzez formularz online. Projekty, które zakwalifikują się do II etapu będą prezentowane podczas Regionalnych Festiwali Naukowych E(x)plory odbywających się w różnych miastach Polski, gdzie jurorzy złożeni z ekspertów i naukowców z lokalnych uczelni i firm wybiorą najlepsze prace, które dostaną akredytację do udziału w Finale.

Krajowy Finał Konkursu Naukowego E(x)plory odbędzie się w Gdyni jesienią 2019 roku. 

W konkursie można wygrać – stypendia naukowe w wysokości 10 000, 7 000, 5 000 zł, udział w największych międzynarodowych konkursach naukowych (Intel ISEF w Phoenix, Expo-Sciences Europe i Infomatrix w Rumunii), nagrody specjalne, wsparcie mentorskie i staże. O nagrodach więcej przeczytasz na: www.explory.pl/nagrody

Jak zgłosić się do konkursu? To proste! Wejdź na explory.pl/rekrutacja Wypełnij elektroniczny formularz zgłoszeniowy i odeślij go do nas do 31 stycznia 2019 roku. Powodzenia!

Udostępnij ten artykuł: